Regulamin i informacje Turnieju 1vs1 League of Legends

Strona główna » Regulamin i informacje Turnieju 1vs1 League of Legends
 Hot news 🔥

Regulamin

 1. Organizatorem Turnieju League of Legends jest Zespół AllTheBest (ATB)
 2. Turniej League of Legends rozgrywany będzie na platformie EUNE (Nordic & East)
 3. Rejestracja graczy odbywa się poprzez rejestrację w serwisie.
 4. Brak szacunku dla przeciwnika, wyśmiewanie się z graczy podczas przebywania w lobby jak i poza nim. W przypadku notorycznego łamania tego punktu Zawodnik zostanie zdyskwalifikowany/a. Bezwzględnie zabrania się obrażania uczestników. Zachowania niemoralne, wulgaryzmy, agresja będą karane wykluczeniem gracza łamiącego regulamin z rozgrywek!
 5. Kwestie sporne rozstrzyga administrator turniejowy. Brak kultury w stosunku do administratora będą surowo karane nawet wykluczeniem z turnieju!
 6. W przypadku osób nieletnich wymagane jest oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego wyrażające zgodę na udział w turnieju.
 7. Każda osoba musi wyrazić zgodę na relacjonowanie gier, nagrywanie filmów oraz robienie zdjęć.
 8. Gracze zarejestrowani na Turniej nie mogą posiadać nicków naruszających Regulamin Gry League Of Legends: (http://eune.leagueoflegends.com/en/legal/termsofuse). Oceny dokonuje Organizator na podstawie danych podanych przy rejestracji.
 9. RESTART: Za obupólną zgodą graczy (Raz na mecz dla każdego z zawodników) dotyczy to również formatu BO3 (Do dwóch zwycięstw)
 10. ROZŁĄCZENIE / DISCONNECT /PAUZA a) W przypadku wystąpienia tzw “disconnect” w ciągu pierwszych 2 minut gry bądź nie połączenia się zawodnika gracze zobowiązani są uruchomić pauzę i odczekać 3 minuty. Jeżeli zawodnik nie pojawi się gra jest kontynuowana normalnie a gracz może dołączyć w dowolnym momencie. b) W przypadku wykorzystania limitu pauz i wystąpienia “disconnect” gra jest kontynuowana normalnie. Zezwala się za zgodą organizatora zapauzować grę do czasu ponownego połączenia się zawodnika. c) Zezwala się za porozumieniem stron przedłużyć czas trwania pauzy.
 11. WALKOWER: Na każdego gracza czekamy max 10 minut od godziny wyznaczonej przez organizatora.
 12. STREAMOWANIE a) Administracja oraz komentatorzy serwisu mają prawo do oglądania/streamowania meczu bez zgody obu stron. b) Zawodnicy nie mają prawa rozpocząć meczu bez administratora lub komentatora jeśli zostaną wcześniej poinformowani o ich obecności.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie kwestie sporne nierozwiązane w Regulaminie rozstrzyga Organizator.
 14. Udział w Turnieju jest JEDNOZNACZNY ze zgodą na Wykorzystywanie wizerunku Uczestników ( nicków itp.)
 15. Smurfing jest jednoznaczny z dyskwalifikacją z turnieju
 16. Organizator ma prawo odmówić wstępu i/lub wyprosić z imprezy osoby zachowujące się niekulturalnie,wulgarnie i niezgodnie z regulaminem
 17. Wpisowe turniejowe to 5zł od zawodnika
 18. Zgłoszenie udziału do Turnieju jest równoznaczne z akceptacją powyższego Regulaminu.

Powrót do strony turnieju.

Hit enter to search or ESC to close