Kto zagra w zamkniętych eliminacjach do ESL MP? Zaproszenia już rozesłane

Strona główna » Kto zagra w zamkniętych eliminacjach do ESL MP? Zaproszenia już rozesłane
 Hot news 🔥

Co prawda otwarte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski trwają, ale dziś dowiedzieliśmy się, że cztery ekipy nie będą musiały w nich rywalizować. Wszystko dlatego, że decyzją organizatorów otrzymały one bezpośrednie zaproszenia do etapu zamkniętego.

Cztery zaproszenia dla czterech drużyn

Przed historyczną szansą na udział w najważniejszych rozgrywkach CS:GO w Polsce staną GameAgents. Dlaczego historyczną? Ano dlatego, że zarówno sami zawodnicy, jak i serbska organizacja, której barwy reprezentują, nie mieli jeszcze okazji, by zaprezentować się w ESL MP. Niemniej jako ósmy obecnie zespół Rankingu Cybersportu podopieczni Bartosza „barTKA” Damasiewiecza znacznie się do upragnionego debiutu przybliżyli. Aczkolwiek nadal nie mogą być go pewni, bo przecież na ich drodze staną m.in. AzerbejdzanPL i Illuminar Gaming, które kilka dni temu mogły świętować sukces w pierwszym otwartym turnieju eliminacyjnym.

Ponadto do gry przystąpią również trzy inne formacje, które możemy kojarzyć już z poprzedniego sezonu ESL MP. Co ciekawe jednak, wszystkie one od momentu zakończenia jesiennych rozgrywek zdążyły wymienić swoje składy. Jakby tego było mało, Tarczyński Protein Team nadal nie zaprezentował następców zaangażowanych wcześniej zawodników i na ten moment nie wiadomo, kto przywdzieje barwy drużyny stworzonej przez producenta mięsnych przekąsek. Nieco mniej enigmatycznie wygląda kwestia Teamu ESCA Gaming i The Lycans, bo organizacje te obecnie mogą już pochwalić się nowymi graczami, których zadaniem będzie teraz utrzymanie slotów w mistrzostwach kraju.

Lista uczestników zamkniętych eliminacji do ESL MP:

AzerbejdzanPLTeam ESCA GamingGameAgentsIlluminar Gaming
The LycansTarczyński Protein Team2. otwarte eliminacje2. otwarte eliminacje

Zamknięte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2022 odbędą się 12 i 13 lutego. Ostatecznie po awans do startujących 22 lutego rozgrywek sięgną cztery najlepsze drużyny, które tym samym dołączą do ośmiu zaproszonych przez organizatorów zespołów.

źródło: https://cybersport.pl/317953/kto-zagra-w-zamknietych-eliminacjach-do-esl-mp-zaproszenia-juz-rozeslane/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualne mecze

Pozostałe mecze

Wbij na Arene

Hit enter to search or ESC to close