Poznaliśmy grupy turnieju CS:GO w ramach IEM Katowice 2022

Strona główna » Poznaliśmy grupy turnieju CS:GO w ramach IEM Katowice 2022
 Hot news 🔥

Od pierwszego meczu zawodów Counter-Strike’a w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2022 dzieli nas już tylko tydzień. Jest to więc idealny moment, by uchylić rąbka tajemnicy w kwestii np. podziału na grupy, w jakich poszczególni uczestnicy głównego turnieju będą ze sobą rywalizować.

m0NESY zagra przeciwko byłemu pracodawcy

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że w grupie B znalazły się m.in. G2 Esports oraz Natus Vincere. Niewykluczone więc, że przed emocjonującym dla siebie wyzwaniem stanie Ilya „m0NESY” Osipov. 16-letni Rosjanin zaledwie kilka tygodni temu został wszak pozyskany przez Samurajów właśnie z akademii NAVI i ewentualne starcie z byłym pracodawcą byłoby też szansą, by utalentowany nastolatek zmierzył się ze swoim idolem, czyli Oleksandrem „s1mple’em” Kostylievem. Poczynaniom finalistów ubiegłorocznego Majora przyglądać się też będą dwie drużyny zza oceanu, czyli FURIA Esports oraz przebudowany Team Liquid. Ale to nie koniec, bo do wspomnianej czwórki dołączą jeszcze czterej laureaci play-inów.

Jeżeli zaś chodzi o grupę A, to tutaj również nie zabraknie ciekawych historii. Szczególnym zainteresowaniem powinny cieszyć się poczynania francusko-duńskiego składu Teamu Vitality, który dopiero co wzmocnił się byłymi reprezentantami Astralis. Pytanie tylko, czy to wystarczy, by przeciwstawić się Gambit Esports? Ekipa z regionu CIS ma za sobą fantastyczny rok, a na dodatek nabrała sporo doświadczenia, można więc oczekiwać, że w sezonie 2022 będzie jeszcze większym wyzwaniem dla wszystkich rywali. Dobrą formę spróbują także utrzymać Heroic i Virtus.pro, aczkolwiek w wypadku obu tych drużyn pewność co do tego, czy im się to uda, jest mniejsza niż w przypadku Gambit. Wiele z pewnością zależy od tego, kto jeszcze dołączy do pierwszego zbioru.

Grupy IEM Katowice 2022 prezentują się następująco:

Grupa AGrupa B
Gambit EsportsHeroicFURIA EsportsG2 Esports
Virtus.proTeam VitalityTeam LiquidNatus Vincere
TBDTBDTBDTBD
TBDTBDTBDTBD

Intel Extreme Masters Katowice 2022 odbędzie się między 15 a 27 lutego. Łączna pula nagród turnieju wyniesie milion dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 400 tysięcy dolarów

źródło: https://cybersport.pl/317854/poznalismy-grupy-turnieju-csgo-w-ramach-iem-katowice-2022/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualne mecze

Pozostałe mecze

Wbij na Arene

Hit enter to search or ESC to close