Wiemy co przyniesie drugi sezon Call of Duty: Warzone i Vanguard

Strona główna » Wiemy co przyniesie drugi sezon Call of Duty: Warzone i Vanguard
 Hot news 🔥

W styczniu dowiedzieliśmy się, że z powodu chęci skupienia się na balansie gier w pierwszej kolejności, początek sezonu drugiego Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Vanguard został przesunięty na 14 lutego. Dziś twórcy podzielili się z graczami informacjami na temat nowej zawartości, jaką będą oni mogli się cieszyć już za niespełna tydzień.

Motywem głównym sezonu drugiego Warzone i Vanguard będzie wojna chemiczna oraz opancerzone machiny wojenne. Na mapie pojawi się fabryka chemiczna oraz laboratorium badawcze. Dostępny będzie środek chemiczny o nazwie Nebula V, który używany będzie m.in. w specjalnej amunicji oraz bombach. Te pokryją zaznaczony przez gracza teren trującym gazem na dwie minuty. Twórcy planują dodać także alternatywę dla masek gazowych. Będzie to Przenośna Stacja Dekontaminacji, oczyszczająca obszar mapy z gazu na kilka sekund. Deweloperzy wprowadzą również nowe pojazdy: lądowy – Opancerzoną Ciężarówkę Transportową, wyposażoną w działka maszynowe oraz powietrzny – Bombowiec. Gracze będą mieli też okazję skorzystać ze specjalnych balonów, które ułatwią im przemieszczanie się po mapie.

Poza tym w Warzone i Vanguard dostępne będą, jak co sezon, trzy nowe bronie. Tym razem padło na karabin szturmowy KG M40, lekki karabin maszynowy Whitley oraz Czekan jako broń do walki w zwarciu. Raven Software ujawniło nowych operatorów – Thomasa, Annę i Gustavo, a także zestawy do kupienia w sklepie. Studio zapowiedziało nowe tryby gry. Poinformowało ono też, że w trakcie sezonu będzie można spodziewać się zmian na mapie Rebirth Island.

Cała nowa zawartość zostanie wprowadzona razem z tymczasowym eventem o nazwie Search and Deploy. Pełną listę zmian w języku angielskim można znaleźć na oficjalnej stronie Call of Duty.

źródło: https://cybersport.pl/317893/wiemy-co-przyniesie-drugi-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualne mecze

Pozostałe mecze

Wbij na Arene

Hit enter to search or ESC to close