Znamy wszystkich uczestników zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski

Strona główna » Znamy wszystkich uczestników zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski
 Hot news 🔥

Wczoraj dobiegły końca otwarte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski. A to oznacza, że znamy komplet ekip, które już w ten weekend stoczą ostateczny bój o cztery bilety do kolejnego sezonu najważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju.

Otwarty etap zakończony, pary etapu zamkniętego ustalone

Co ciekawe, podczas drugiego otwartego turnieju eliminacyjnego sukces mogły świętować dwie drużyny nieposiadające wsparcia organizacji. Jako pierwsi ręce w geście triumfu mogli wznieść gracze Horrendous, którzy potrzebowali zaledwie dwóch map, by pozostawić w pokonanym polu Jarzębinkę. Zresztą na obu tych mapach oddali oni w sumie tylko jedenaście rund. O wiele więcej emocji dostarczył rozgrywany równolegle mecz pomiędzy imo win a Glitchtech Esports. W tym wypadku byliśmy świadkami pełnej serii BO3, ale na decydującym Ancient to Kacper „LOoKi” Dzierzanowski i spółka byli górą, ogrywając podopiecznych brytyjskiej organizacji spokojnym 16:8.

Niemniej już teraz wiemy, że obie wspomniane ekipy już w pierwszej rundzie zamkniętych eliminacji czeka kolejne wyzwanie. Wszak Horrendous podejmie świeżo upieczonych zawodników Teamu ESCA Gaming, podczas gdy imo win mierzyć się będzie z zajmującymi obecnie ósme miejsce w Rankingu Cybersportu GameAgents. Kibice z uwagą śledzić będą również poczynania dwójki faworytów, czyli AzerbejdzanPL i Illuminar Gaming. Drużyna Pawła „byaliego” Bielińskiego stanie naprzeciwko zaproszonego przez organizatorów ThunderFlash, z kolei IHG spróbuje swoich sił w starciu z Cyberwolves, którzy przejęli slota należącego wcześniej do Tarczyński Protein Teamu.

GameAgentsvs.imo win
Team ESCA Gamingvs.Horrendous
AzerbejdzanPLvs.ThunderFlash
Illuminar Gamingvs.Cyberwolves

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualne mecze

Pozostałe mecze

Wbij na Arene

Hit enter to search or ESC to close